Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Howard Webb. Autobiografia

Kod produktu: A00816

33,90 zł
Brutto
Autor: Howard Webb
Tlumaczenie: Piotr Kuś
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Biografie i powieści biograficzne
Ilosc stron: 384
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

„Polacy chcieli go zabić. Potem sędziował finał Ligi Mistrzów i mundialu. Historia, która o futbolu mówi więcej niż tysiące piłkarzy i trenerów” -  Rafał Rostkowski, sędzia międzynarodowy.

Jak każdy sędzia piłkarski Howard Webb wielokrotnie spotykał się z krytyką. Od czasu debiutu z gwizdkiem w wieku 18 lat jednak mozolnie awansował w rankingach, a jego naturalny spokój i zdecydowanie wzbudzały szacunek zarówno piłkarzy, jak i działaczy. Wkrótce zaczęto go wyznaczać na najważniejsze i najtrudniejsze mecze. Sędziował m.in. finał Pucharu Anglii w 2009 roku, finał Ligi Mistrzów w 2010 roku i – co najważniejsze – finał mistrzostw świata w 2010 roku. W tej znakomitej, do bólu szczerej i dowcipnej książce Webb przedstawia swoją karierę – w tym sławetny mecz Polski z Austrią na Euro 2008 – z własnej perspektywy. Wyjawia, na czym polega sędziowanie we współczesnej piłce nożnej, w której każdą decyzję arbitra można natychmiast przeanalizować dzięki kamerom, i wyjaśnia, jak uczył się postępowania z największymi gwiazdami, ze sprawiającymi kłopoty zawodnikami i trenerami. Dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej za kulisami ukazuje piłkę nożną w zupełnie nowym świetle.

Howard Webb
A00816

Informacje szczegółowe

Autor
Howard Webb
Tłumaczenie
Piotr Kuś
Tytuł oryginalny
The Man in the Middle
Wydawca
Rebis
Wydanie
wydanie I e-book
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
a692cad1c9ca738a12c0
Tematy
Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie / Biografie sportowców / Autobiografie sportowców, Sport i rekreacja / Gry w piłkę i pokrewne / Odmiany futbolu / Piłka nożna, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie / Biografie sportowców, Sport i rekreacja / Sport – zagadnienia ogólne / Imprezy sportowe i zarządzanie w sporcie / Kluby i drużyny sportowe, Kwalifikatory miejsca / Europa / Europa Zachodnia / Zjednoczone Królestwo, Wielka Brytania, Kwalifikatory chronologiczne / od ok. 1500 do dzisiaj / XX wiek (ok. 1900–1999), Kwalifikatory chronologiczne / od ok. 1500 do dzisiaj / XXI wiek (ok. 2000–2100), Biografie i dokument
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.