Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Zabić Reagana

Kod produktu: A00920

39,90 zł
Brutto
Autor: Bill O'Reilly, Martin Dugard
Tlumaczenie: Agnieszka Jacewicz
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Historia
Ilosc stron: 320
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Najbardziej oczekiwana z serii książek O’Reilly’ego i Dugarda!

Zabić Reagana to opowieść o jednym z najbarwniejszych prezydentów Stanów Zjednoczonych, który żelaznej konsekwencji zawdzięczał karierę w filmie i polityce i który z żelazną konsekwencją przeciwstawiał się komunizmowi.

Tymczasem historia, na którą Reagan wywarł ogromny wpływ, mogła wyglądać zupełnie inaczej. W marcu 1981 roku prezydent cudem uniknął śmierci postrzelony przez Johna Hinckleya zakochanego w młodziutkiej Jodie Foster. Po szybkim powrocie do pracy Reagan musiał się jednak zmagać z wielkimi problemami osobistymi, przeprowadzając reformy gospodarcze i równocześnie dążąc do obalenia żelaznej kurtyny.

Ta książka to żywa, bogata i wciągająca historia człowieka, który w młodości uratował wielu ludzi i który – na oczach całego świata - zamierzał robić to dalej.

W październiku 2016 roku amerykańska stacja National Geographic Channel wyemitowała wyreżyserowany przez Roda Luriego film Killing Reagan na podstawie książki O’Reilly’ego i Dugarda.

Tylko w ciągu pierwszych pięciu dni sprzedaży w USA kupiono 112 tysięcy egzemplarzy tej książki.

W styczniu 2016 roku Zabić Reagana zajmowała pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa” w kategorii non-fiction.

W październiku 2015 roku książka zajmowała szóste miejsce wśród wszystkich książek sprzedawanych w księgarni Amazon.

Obok SPQR Mary Beard jedna z najlepszych nowych książek historycznych sieci Barnes&Noble.

A00920

Informacje szczegółowe

Autor
Bill O'Reilly,Martin Dugard
Tłumaczenie
Agnieszka Jacewicz
Tytuł oryginalny
Killing Reagan
Wydawca
Rebis
Wydanie
wydanie I e-book
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
877026cf05feea4c3937
Tematy
Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie / Biografie postaci historycznych, polityków i wojskowych, Społeczeństwo i nauki społeczne / Polityka i administracja / Ustroje i instytucje polityczne / Przywództwo polityczne, Historia i archeologia / Historia / Historia obu Ameryk, Społeczeństwo i nauki społeczne / Polityka i administracja / Rządy centralne (narodowe, federalne), Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Opowieści oparte na faktach / Opowieści oparte na faktach – kryminały, Kwalifikatory miejsca / Ameryki / Ameryka Północna (USA i Kanada) / Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Kwalifikatory chronologiczne / od ok. 1500 do dzisiaj / XX wiek (ok. 1900–1999) / 2. poł. XX wieku (ok. 1950–1999), Kwalifikatory chronologiczne / od ok. 1500 do dzisiaj / XX wiek (ok. 1900–1999) / 2. poł. XX wieku (ok. 1950–1999) / ok. 1980–1989, Kwalifikatory chronologiczne / od ok. 1500 do dzisiaj / XX wiek (ok. 1900–1999), Historia
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.