Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Prawdziwa historia McDonald’s. Wspomnienia założyciela

Kod produktu: A00965

29,90 zł
Brutto
Autor: Ray Kroc
Tlumaczenie: Anna Zdziemborska
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Varia
Ilosc stron: 264
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

OPOWIEŚĆ O NIEZWYKŁYM SUKCESIE McDONALD’S PIÓRA JEGO ZAŁOŻYCIELA RAYA KROCA!

Niewielu przedsiębiorców może poszczycić się tym, że radykalnie zmieniło styl życia ludzi, a Ray Kroc właśnie do nich należy. Jego rewolucja w funkcjonowaniu restauracji szybkiej obsługi, systemie franczyz, pomysły na ujednolicone szkolenia dla personelu i reklamę stawiają go w czołówce nawet wśród twórców biznesowych imperiów. Kroc nie był jednak typowym rekinem biznesu, swoją pierwszą franczyzę McDonald’s otworzył dopiero w wieku 52 lat. W Prawdziwej historii zaś spotykamy nie tylko Raya Kroca sprawnego biznesmena, lecz przede wszystkim Kroca człowieka kryjącego się za światowym gigantem w branży fast foodów.

Nieodparcie entuzjastyczny, wizjonerski, urodzony gawędziarz – Kroc fascynuje i inspiruje na każdej stronie swej Prawdziwej historii. Na podstawie tej jego autobiograficznej opowieści powstał film McImperium w reżyserii Johna Lee Hancocka z Michaelem Keatonem w głównej roli.

Myszkuje w śmietnikach konkurencji, zachwyca lub zniechęca do siebie każdą nowo napotkaną osobę. Lecz nawet jego wrogowie zgadzają się, że w trzech kwestiach Ray Kroc nie ma sobie równych: w sprzedawaniu hamburgerów, zarabianiu pieniędzy i opowiadaniu historii. z Prawdziwej historii McDonald’s.

Każda strona tej szczerej, zabawnej opowieści od zera do milionera jest pełna niespodzianek. The Boston Globe

Ray Kroc
A00965

Informacje szczegółowe

Autor
Ray Kroc
Tłumaczenie
Anna Zdziemborska
Tytuł oryginalny
Grinding It Out: The Making of McDonald's
Wydawca
Rebis
Wydanie
wydanie I e-book
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
19e49a14a26a7a24630c
Tematy
Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie / Biografie przedsiębiorców i przemysłowców, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Biznes i zarządzanie / Historia konkretnych firm, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Przemysł i usługi / Rolnictwo i podstawowe gałęzie przemysłu, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Przemysł i usługi / Działalność usługowa, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Biznes i zarządzanie, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Przemysł i usługi, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Ekonomia, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie / Biografie przedsiębiorców i przemysłowców / Autobiografie przedsiębiorców i przemysłowców, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Przemysł i usługi / Handel hurtowy i detaliczny, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Przemysł i usługi / Przemysł przetwórczy, Biografie i dokument
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.