Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Audiobook


Komandos

Kod produktu: A001286

34,90 zł
Brutto
Autor: Robert O'Neill
Lektor: Janusz Zadura
Tlumaczenie: Radosław Kot
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Biografie i powieści biograficzne
Czas trwania: 713 min
Formaty: mp3


Posłuchaj fragmentu>>
Ilość

To ja zastrzeliłem bin Ladena!

Poruszająca i realistyczna relacja Roberta O’Neilla, komandosa Navy SEAL, który ma na koncie ponad czterysta akcji, w tym uratowanie Marcusa Luttrella (jedynego żołnierza SEAL ocalałego po afgańskiej operacji „Redwing”), odbicie porwanego przez piratów kapitana Richarda Philipsa czy likwidacja najbardziej poszukiwanego terrorysty świata, Osamy bin Ladena, który zginął z jego ręki.

O’Neill opowiada też o szkoleniu podstawowym oraz trudnych i wyczerpujących treningach, gdy dostał już przydział do najbardziej elitarnego oddziału SEAL. Przez ponad dziesięć lat brał udział w działaniach antyterrorystycznych w okresie, który był najgorętszy pod tym względem w dziejach USA. Nierzadko jego oddział niemal co noc stawał do walki i choć sam O’Neill wyszedł z tego cało, wielu z jego towarzyszy broni nie miało tyle szczęścia.

W Komandosie O’Neill przenosi nas do Iraku i Afganistanu, nie szczędzi czarnego humoru związanego z długotrwałym uwikłaniem w walkę i szczegółowo opisuje działania najskuteczniejszych oddziałów specjalnych. Na koniec zaś pozwala nam poznać z pierwszej ręki szczegóły operacji, w której zastrzelił najsłynniejszego terrorystę świata.

O’Neill przedstawia niezwykłą i zdumiewającą opowieść, przy czym druga jej część dotyczy wydarzeń, które śmiało można nazwać najsłynniejszą współczesną operację militarną […]. Najogólniej mówiąc, dowiadujemy się z niej, jak zachować życie i pozostać przy tym człowiekiem, mając tak wiele do czynienia ze śmiercią, zniszczeniem i walką. -Doug Stanton, autor bestsellerów In Harm’s Way i Horse Soldiers

A001286

Informacje szczegółowe

Autor
Robert O'Neill
Tłumaczenie
Radosław Kot
Tytuł oryginalny
The Operator
Lektor
Janusz Zadura
Wydawca
Rebis
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Audiobook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
719c0d89f376e7764453
Tematy
Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie / Biografie postaci historycznych, polityków i wojskowych / Autobiografie postaci historycznych, polityków i wojskowych, Historia i archeologia / Historia / Historia militarna / Wojny i kampanie / Konflikty zbrojne po II Wojnie Światowej, Historia i archeologia / Historia / Historia militarna / Wojny i kampanie, Historia i archeologia / Historia / Historia militarna / Nowożytna sztuka wojenna, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie / Biografie postaci historycznych, polityków i wojskowych, Historia i archeologia / Historia / Historia militarna, Społeczeństwo i nauki społeczne / Działania wojenne i obronność / Siły zbrojne / Siły specjalne, Społeczeństwo i nauki społeczne / Działania wojenne i obronność / Inne tematy związane z obronnością / Weterani wojenni, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Wspomnienia, Kwalifikatory miejsca / Azja / Azja Centralna / Afganistan, Kwalifikatory miejsca / Ameryki / Ameryka Północna (USA i Kanada) / Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Kwalifikatory miejsca / Azja / Środkowy Wschód / Irak, Kwalifikatory chronologiczne / od ok. 1500 do dzisiaj / XXI wiek (ok. 2000–2100) / 1. poł. XXI wieku (ok. 2000–2050), Biografie i dokument
Download Format Type
mp3_in_zip

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.