Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Kostek i zagubiony koń

Kod produktu: A00744

23,00 zł
Brutto
Autor: Claire Barker
Tlumaczenie: Piotr Budkiewicz, Małgorzata Hesko Kołodzińska
Wydawnictwo: Media Rodzina
Seria: Kostek
Ilosc stron: 280
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Oto trzeci tom przygód Kostka Peppera, psa nie z tego świata, ducha z Pechowej Woli!Nadchodzi ochłodzenie i Pepperowie zapadają w coś na kształt snu zimowego. Duchy zwierzaków z Kostkiem na czele strasznie się z tego powodu nudzą. Przypadkowo wykopany w ogródku stary teleskop sprawia, że Dusia zaczyna interesować się gwiazdami. Tymczasem do Pechowej Woli przybywa niespodziewany gość – Luna, duch klaczy, tułającej się po świecie w poszukiwaniu swojej ukochanej pani, słynnej astronomki. Zabawnie ilustrowana seria o Kostku Pepperze przeznaczona jest dla dzieci w wieku 7+.

A00744

Informacje szczegółowe

Autor
Claire Barker
Tłumaczenie
Piotr Budkiewicz,Małgorzata Hesko Kołodzińska
Wydawca
Media Rodzina
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
099a007943da926516db
Tematy
Dla dzieci / Literatura dziecięca / Powieści przygodowe / Dla chłopców, Dla dzieci / Literatura dziecięca / Powieści przygodowe / Dla dziewczynek, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Konkretne grupy docelowe / Przeznaczone dla mężczyzn i/lub chłopców, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Konkretne grupy docelowe / Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt, Książki dla dzieci
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.