Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Zasady strategii

Kod produktu: A00777

37,91 zł
Brutto
Autor: David Yoffie, Michael Cusumano
Tlumaczenie: Bożena Jóźwiak
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Poradniki i podręczniki biznesowe
Ilosc stron: 304
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Poznaj metody działania najlepszych – Billa Gatesa, Andy’ego Grove’a i Steve’a Jobsa – i zostań rekinem biznesu.

Pomiędzy rokiem 1968 a 1976 powstały trzy firmy – Intel, Microsoft i Apple – które odmieniły nasze życie i osiągnęły łącznie wartość ponad biliona dolarów. Ich założyciele, choć bardzo się różnili, stosowali podobne prekursorskie praktyki i strategie.

Autorzy, wybitni profesorowie z Harvard Business School i MIT Sloan School of Management, postanowili je skatalogować i ocenić. Przez trzydzieści lat analizowali ich sukcesy i porażki, podobieństwa i różnice między nimi, co pozwoliło im sformułować pięć uniwersalnych zasad, jakimi kierowali się Andy Grove, Bill Gates i Steve Jobs.

Książka dotyczy nie tylko strategii dla firm z branży technologicznej, ale w ogóle tego, jak pracują odważni, zapaleni i doskonale znający się na swojej dziedzinie liderzy. Muszą ją przeczytać wszyscy, którzy stawiają sobie za cel przesuwanie granic w biznesie. - John Browne, były prezes BP i członek rady dyrektorów Intela

David Yoffie
A00777

Informacje szczegółowe

Autor
David Yoffie,Michael Cusumano
Tłumaczenie
Bożena Jóźwiak
Tytuł oryginalny
Strategy Rules
Wydawca
Rebis
Wydanie
wydanie I e-book
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
a49c0768804ce9b79f1e
Tematy
Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Biznes i zarządzanie / Zarządzanie i techniki zarządzania, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Biznes i zarządzanie / Przedsiębiorczość, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Przemysł i usługi / Media, rozrywka i komunikacja / Przemysł informatyczny, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Biznes i zarządzanie / Strategie biznesowe, Poradniki i podręczniki biznesowe
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.