Audiobooki

Voxbook.pl - audiobooki, ebooki, słuchowiska

Cześć.

Jeśli jesteś w tym miejscu, oznacza to, że ciekawi Cię z kim masz do czynienia. Tak więc kilka słów o nas albo raczej o mnie.

Droga do powstania tego sklepu była bardzo długa, poprzedzona wieloma innymi przygodami biznesowymi, które niekoniecznie się udały. Niewątpliwie jednak, każde z tych doświadczeń przynosiło naukę i coraz bardziej naprowadzało na właściwą drogę. Właściwą ponieważ ten sklep jest bliski temu co kocham robić - aktorstwu. Sklep z książkami bliski aktorstwu? Już wyjaśniam.

Oprócz tego, że zawodowo gram w teatrze, pojawiam się w telewizji czy w filmach, dużo pracuję głosem. Od pewnego czasu zajmuję się też reżyserią dubbingu oraz słuchowisk teatralnych.  Pewnego dnia pojawił się pomysł na wyprodukowanie własnego audiobooka, a potem słuchowiska. Kiedy były już gotowe poszedłem dalej i pomyślałem, że fajnie byłoby mieć swój sklep, w którym sprzedawałbym to co stworzę. I tak oto oprócz strony glos-lektora.pl, na której prowadzę bank głosów, stworzyłem voxbook.pl - miejsce gdzie mógłbym dzielić się również swoją twórczością.

Udało się nawiązać współpracę, dzięki której do Waszej dyspozycji oddaję dziesiątki tysięcy publikacji, a w tym ebooki, audiobooki oraz słuchowiska. W sklepie znajdziecie również publikacje moich kolegów aktorów, którzy podobnie jak ja postanowili na własną rękę wydawać audiobooki.

Oddaję w Wasze ręce sklep, a może raczej miejsce, które mam nadzieję, pozwoli Wam niejednokrotnie oderwać się od rzeczywistości i przenieść do innych, wspaniałych światów. Chciałbym abyście tworzyli je ze mną. Jestem otwarty na Wasze pomysły, sugestie i uwagi. Życzę miłego czytania i słuchania.

Paweł Ciołkosz

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.