Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Osobliwy dom pani Peregrine

Kod produktu: A00638

29,00 zł
Brutto
Autor: Ransom Riggs
Tlumaczenie: Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Wydawnictwo: Media Rodzina

Ilosc stron: 400
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Jacob wyrusza na odciętą od świata wyspę, by zgłębić jej tajemnice. Co jest prawdą, a co urojeniem? Czas ucieka, a pewne pytania nie mogą pozostać bez odpowiedzi zbyt długo...

Życie Jacoba nie zapowiadało się ekscytująco. Pogodził się z myślą, że nigdy nie zostanie odkrywcą i nigdy nie będzie miał wielu przyjaciół. Ważne miejsce w jego życiu zajmował dziadek. To on najbardziej mu imponował i to on opowiadał mu najlepsze historie na dobranoc o pogodnym sierocińcu na walijskiej wysepce, ukrytym przed złem, wojną i potworami. Aż pewnego dnia dziadek Portman umarł w niejasnych okolicznościach. I wtedy wszystko się zaczęło...

Jacob wyrusza na odciętą od świata wyspę, by zgłębić jej tajemnice. Czy zmierzy się z potworami ze swoich snów? Czy osobliwe dzieci ze starych fotografii naprawdę istniały? Co jest bajką, a co prawdą? Co jest faktem, a co urojeniem?

Ransom Riggs
A00638

Informacje szczegółowe

Autor
Ransom Riggs
Tłumaczenie
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Wydawca
Media Rodzina
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
fdfd5fdee059f9dd7309
Tematy
Literatura piękna / Sensacja i thriller, Dla młodzieży / Literatura młodzieżowa / Sensacja i Thriller, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Horrory i opowieści o duchach dla dzieci i młodzieży,, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży / Literatura detektywistyczna dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Fantasy dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Fantastyka naukowa dla dzieci i młodzieży, Proza fabularna / Proza literacka, Proza fabularna / Proza literacka / Współczesna proza literacka, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży / Publikacje o niewyjaśnionych zjawiskach i tajemnicach dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Tradycyjne opowieści i baśnie dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Beletrystyka dla dzieci i młodzieży, Książki dla młodzieży
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.