Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Audiobook


Igrzyska śmierci

Kod produktu: A00659

29,90 zł
Brutto
Autor: Suzanne Collins
Lektor: Anna Dereszowska
Tlumaczenie: Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz
Wydawnictwo: Media Rodzina

Czas trwania: 679 min
Formaty: mp3


Posłuchaj fragmentu>>
Ilość

Każdego roku młodzi mieszkańcy państwa Panem, powstałego na gruzach dawnej Ameryki Północnej, zmuszani są do wzięcia udziału w Głodowych Igrzyskach – okrutnym telewizyjnym show. Jest to forma upiornej daniny, jaką płacą władzom kraju za dawną rebelię. Bohaterką, a jednocześnie narratorką audiobooka jest szesnastoletnia Katniss Everdeen, która mieszka z matką i młodszą siostrą w  jednym z najbiedniejszych dystryktów nowego świata. Katniss po śmierci ojca jest głową rodziny – musi troszczyć się o młodszą siostrę i chorą matkę. Okrutny zbieg okoliczności sprawia, że tym razem na arenę walki trafia właśnie ona. Choć wcale tego nie chce, zmuszona będzie wybierać między instynktem samozachowawczym a śmiercią, między życiem a... miłością.

Igrzyska śmierci to pierwsza część doskonałej powieści o przyszłości, która niepokojąco przypomina teraźniejszość. 

A00659

Informacje szczegółowe

Autor
Suzanne Collins
Tłumaczenie
Małgorzata Hesko-Kołodzińska,Piotr Budkiewicz
Tytuł oryginalny
Hunger Games
Lektor
Anna Dereszowska
Wydawca
Media Rodzina
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Audiobook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
d188456960b702aa121f
Tematy
Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Literatura spekulacyjna dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży / Thrillery dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Opowieści obyczajowe i rodzinne dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Problemy osobiste i zagadnienia społeczne dla dzieci i młodzieży / Problemy osobiste i zagadnienia społeczne dzieci i młodzieży – śmierć i żałoba, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży / Publikacje o wojnie, bitwach i siłach zbrojnych dla dzieci i młodzieży, Proza fabularna / Fantastyka naukowa (science fiction), Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Fantastyka naukowa dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Beletrystyka dla dzieci i młodzieży, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Wiek / poziom grupy docelowej / Od ok. 13 lat, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Wiek / poziom grupy docelowej / Od ok. 14 lat, Książki dla młodzieży, Beletrystyka
Download Format Type
mp3_in_zip

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.