Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE

Kod produktu: A00845

33,90 zł
Brutto
Autor: Phil Knight
Tlumaczenie: Maciej Szymański
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Biografie i powieści biograficzne
Ilosc stron: 488
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Bestsellerowe wspomnienia twórcy NIKE.

Firmy Nike nie trzeba nikomu przedstawiać - to jeden z najpotężniejszych graczy na rynku odzieży, obuwia i sprzętu sportowego, z roczną sprzedażą rzędu 30 miliardów dolarów. Nie każdy jednak wie, kim jest Phil Knight - człowiek, który stworzył tę markę za garść dolarów pożyczonych od ojca, a potem przez dziesięciolecia kształtował jej potęgę. Jego wspomnienia są fascynującą podróżą w czasie i zaskakująco szczerą, intymną opowieścią o tym, jak realizować marzenia. Knightowi dopisało szczęście: jak większość młodych ludzi, krótko po studiach nie miał szczegółowego planu na życie, ale miał swój Szalony Pomysł. Kochał bieganie i czuł, że nie będzie szczęśliwy, jeśli nie zwiąże kariery zawodowej z pasją. I właśnie o tym, jak zmienić zamiłowanie do sportu w niewyobrażalny sukces komercyjny, opowiada ten pamiętnik - zaskakujący, skromny, niefiltrowany, zabawny i pięknie napisany.

To wspaniała, amerykańska opowieść o szczęściu, determinacji, znajomości rzeczy oraz magicznej alchemii, która połączyła grupkę ekscentryków, twórców sukcesu Nike. To, że odnieśli sukces, jest cudem, bo - jak dowiedziałem się z tej książki - choć jako naród cenimy sobie wolność gospodarczą, to jednocześnie jesteśmy niezrównani w jej tłamszeniu. To, co Phil Knight ma do powiedzenia na temat przedsiębiorczości oraz przeszkód, które trzeba pokonać na drodze do sukcesu, jest wręcz bezcenne. Trudno zliczyć zakładki, które zostawiłem między stronicami tej książki. - Abraham Verghese, autor Powrotu do Missing, bestsellera z listy „New York Timesa”

Byłem jeszcze dzieciakiem, gdy po raz pierwszy spotkałem Phila Knighta, ale tak naprawdę poznałem go dopiero teraz, gdy przeczytałem tę piękną, przejmującą, intymną opowieść. To samo mogę powiedzieć o Nike - z dumą nosiłem stroje tej firmy, ale nie miałem pojęcia, że za popularnym symbolem zwanym swoosh kryje się tak niezwykła historia ludzkiej pomysłowości, woli przetrwania oraz triumfu. Szczery, zabawny, trzymający w napięciu, prawdziwie literacki - oto pamiętnik dla ludzi, którzy kochają sport, lecz nade wszystko dla tych, którzy kochają pamiętniki. - Andre Agassi, tenisista, jego autobiografia Open stała się bestsellerem „New York Timesa”

Phil Knight
A00845

Informacje szczegółowe

Autor
Phil Knight
Tłumaczenie
Maciej Szymański
Tytuł oryginalny
Shoe Dog
Wydawca
Rebis
Wydanie
wydanie I e-book
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
63fceb4997e9c49e0933
Tematy
Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży / Publikacje o konkretnych miejscach i ludziach dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży / Publikacje o pracy i społeczeństwie dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Materiały edukacyjne / Edukacja– nauki humanistyczne i społeczne / Edukacja – podstawy przedsiębiorczości i ekonomia, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży / Publikacje o sporcie i rekreacji dla dzieci i młodzieży, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie / Biografie przedsiębiorców i przemysłowców, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie / Biografie przedsiębiorców i przemysłowców / Autobiografie przedsiębiorców i przemysłowców, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Biznes i zarządzanie / Przedsiębiorczość, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Przemysł i usługi / Działalność usługowa, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Przemysł i usługi / Przemysł przetwórczy, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Wspomnienia, Sport i rekreacja / Rekreacja w plenerze / Bieganie i jogging, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Wiek / poziom grupy docelowej / Od ok. 10 lat, Biografie i dokument
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.