Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Doktor Proktor i koniec świata. Być może

Kod produktu: A0013605

31,90 zł
Brutto
Autor: Jo Nesbø
Tlumaczenie: Iwona Zimnicka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Seria: Doktor Proktor
Ilosc stron: 408
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Doktor Proktor, Lisa i Bulek są zbyt zajęci wymyślaniem nowych wynalazków, by zajmować się otaczającym światem, a w szczególności oglądaniem telewizji. Ale nagle zauważają, że wszyscy dookoła zaczynają zachowywać się naprawdę dziwnie. Przede wszystkim ci, którzy… oglądają telewizję! TO, CO SIĘ DZIEJE, jest O WIELE gorsze niż skarpetki znikające z pralki, węże żyjące w kanalizacji, prawdziwe żaboczłeki, nie do końca prawdziwe pawiany i inne zwierzęta, których istnienia byś sobie nie życzył. TO może oznaczać tylko KONIEC ŚWIATA.

A0013605

Informacje szczegółowe

Autor
Jo Nesbø
Tłumaczenie
Iwona Zimnicka
Tytuł oryginalny
DOKTOR PROKTOR OG VERDENS UNDERGANG. KANSKJE
Wydawca
Wydawnictwo Dolnośląskie
Wydanie
wydanie 1
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski, norweski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
50ab339fbad44af71da0
Tematy
Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Beletrystyka dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży / Literatura detektywistyczna dla dzieci i młodzieży, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Wiek / poziom grupy docelowej / Od ok. 8 lat
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.