Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

PDF


Teatrzyki z morałami, czyli rady nie od parady IV

Kod produktu: A00378

29,99 zł
Brutto
Autor: Małgorzata Strzałkowska
Wydawnictwo: Czarna Owca

Ilosc stron: 112
Formaty: PDF
Ilość

Przedstawiamy kolejny, czwarty już tom cyklu RADY NIE OD PARADY.

Poszczególne utwory, z których każdy kończy się morałem, łączy forma – wszystkie przeznaczone są do wystawiania na scenie. Wśród bohaterów inscenizacji znajdziemy króla Gnata, imć Twardowskiego, królewnę o dziwnych upodobaniach, zbójców, kozę, która wybrała się na wycieczkę do Paryża, i wiele innych postaci.

Teksty rozpisane są na role, a w przedstawieniach może  brać udział nawet spora gromadka młodych aktorów. To znakomita nauka przez zabawę. Zapraszamy!

A00378

Informacje szczegółowe

Autor
Małgorzata Strzałkowska
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
1
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
PDF
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
1459a9bf196b5e2622d2
Tematy
Dla dzieci / Książeczki obrazkowe / Pozostałe, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Publikacje dla najmłodszych, książeczki obrazkowe i aktywizujące / Książeczki obrazkowe dla dzieci, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Wiek / poziom grupy docelowej / Od ok. 4 lat, Dla dzieci
Download Format Type
pdf

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.