Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Audiobook


Osobliwy dom pani Peregrine

Kod produktu: A00504

26,00 zł
Brutto
Autor: Ransom Riggs
Lektor: Krzysztof Banaszyk
Tlumaczenie: Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Wydawnictwo: Media Rodzina

Czas trwania: 600 min
Formaty: mp3


Posłuchaj fragmentu>>
Ilość

Osobliwy dom pani Peregrine to wywołująca dreszcz emocji i grozy opowieść o domu

sierot na tajemniczej wyspie, zamieszkiwanym niegdyś przez równie tajemnicze dzieci.

Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę,

żeby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu. Czy Jakub

zmierzy się z potworami ze swoich snów? Czy osobliwe dzieci ze starych fotografii pokazywanych przez dziadka naprawdę istniały? Co jest bajką, a co prawdą?

Co jest faktem, a co urojeniem?

Integralną częścią audiobooka są wszystkie niezwykłe fotografie z wydania książkowego.

Ransom Riggs
A00504

Informacje szczegółowe

Autor
Ransom Riggs
Tłumaczenie
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Tytuł oryginalny
MISS PEREGRINE’S HOME FOR PECULIAR CHILDREN
Lektor
Krzysztof Banaszyk
Wydawca
Media Rodzina
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Audiobook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
a229eae7b6b5adf0022c
Tematy
Dla młodzieży / Literatura młodzieżowa / Fantastyka / Fantasy, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Horrory i opowieści o duchach dla dzieci i młodzieży,, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży / Literatura detektywistyczna dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Fantasy dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Fantastyka naukowa dla dzieci i młodzieży, Proza fabularna / Proza literacka, Proza fabularna / Proza literacka / Współczesna proza literacka, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży / Publikacje o niewyjaśnionych zjawiskach i tajemnicach dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Tradycyjne opowieści i baśnie dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Beletrystyka dla dzieci i młodzieży
Download Format Type
mp3_in_zip

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.