Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Cisza

Kod produktu: A00433

19,99 zł
Brutto
Autor: Thich Nhat Hanh
Tlumaczenie: Jerzy Paweł Listwan
Wydawnictwo: Czarna Owca

Ilosc stron: 216
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Cisza, która uzdrawia duszę

Uważność jest praktyką, która wycisza panujący w nas zgiełk. Gdy nam jej brakuje, wiele rzeczy może nas odciągać od nas samych.

Thich Nhat Hanh

Cisza. Siła spokoju w świecie pełnym zgiełku to ostatnia książka Thich Nhat Hanha. To pochwała uważności, skupienia na chwili obecnej, bez której łatwo stracić poczucie sensu w rzeczywistości pełnej chaosu.

Autor zaprasza nas do uwolnienia się od zgiełku zewnętrznego świata. Proponuje, by odnaleźć spokój w samym sobie i dostrzec, co oferuje niepowtarzalna, bieżąca chwila. Przekonuje, że drogą do wewnętrznej wolności jest uważność w życiu codziennym.

Wewnętrzna cisza pozwala usłyszeć głos własnego serca, by móc odważnie podążyć za swoimi najgłębszymi pragnieniami. Książka przypomina nam, że każda chwila jest cenna i warto przeżywać ją świadomie.

A00433

Informacje szczegółowe

Autor
Thich Nhat Hanh
Tłumaczenie
Jerzy Paweł Listwan
Tytuł oryginalny
Silence: The Power of Quiet In A World Full of Noise
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
1
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
ea068810695143418f82
Tematy
Nauki humanistyczne / Pozostałe, Filozofia i religia / Religie i wierzenia / Buddyzm / Odłamy buddyzmu / Buddyzm Mahajana / Buddyzm Zen, Filozofia i religia / Religie i wierzenia / Aspekty religii / Duchowość i przeżycia religijne, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Umysł, ciało, duch / Umysł, ciało, duch – medytacja i wizualizacja, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady / Psychologia popularna / Uważna obecność (mindfulness), Duchowość
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.