Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Audiobook


Pies Baskerville'ów. Dziwne przygody Sherlocka Holmesa.

Kod produktu: A0016819

34,90 zł
Brutto

Patron medialny logo

Dedykowana strona audiobooka tutaj.

Autor: Sir Artur Conan Doyle
Wydawnictwo: voxbook.pl

Czas trwania: 292 min
Formaty: mp3


Posłuchaj fragmentu>>
Pobierz fragment MP3

Ilość

Obsada:

Sherlock Holmes KAMIL KULA
Doktor Watson PAWEŁ CIOŁKOSZ
Jakub Mortimer RAFAŁ MOHR
Sir Henryk Baskerville GRZEGORZ KWIECIEŃ

oraz

Piotr Bajtlik - Stapleton, Magdalena Stużyńska - Laura Lyons, Anna Karczmarczyk - Pani Barrymore, Laura Breszka - Pani Stapleton, Przemysław Glapiński - Pan Barrymore, Mirosław Zbrojewicz - Lestrad, Szymon Kuśmider - Wilson, Andrzej Gawroński - Pan Frankland, Wojciech Chorąży - Portier, Antoni Scardina - Cartwright/Chłopczyna, Mateusz Kwiecień - Posługacz, Mateusz Grydlik -  John Clayton, Dominik Łoś - Stangret, Wojciech Żołądkowicz - Pocztmistrz, Jakub Jóźwik - James.

W niewyjaśnionych okolicznościach umiera Sir Karol Baskerville z dziwnym grymasem strachu malującym się na jego twarzy. Legenda głosi, że sprawcą tej śmierci może być pojawiająca się na okolicznych mokradłach dzika bestia.

Okoliczni mieszkańcy są przerażeni historią klątwy sprowadzonej na ród przez Hugona Baskerville’a. Dr Jakub Mortimer, znajomy świętej pamięci sir Karola, wraz z Henrykiem, dziedziciem majątku Baskerville-Hall, postanawiają poprosić o pomoc znanego detektywa Sherlocka Holmesa.

Nic jednak nie idzie gładko jakby spodziewali się tego Sherlock i Watson, który na miejscu zbrodni przez pewien czas musi radzić sobie sam. Ich śledztwo komplikują listy z pogróżkami, nieprzychylni sąsiedzi, niespodziewane zwroty akcji a przede wszystkim tajemnicze wycie na bagnach Devon.

Jakie będzie rozwiązanie tajemniczej zagadki śmierci Sir Karola? Czy bestia owiana legendą to tylko wymysł okolicznych mieszkańców czy prawdziwe niebezpieczeństwo? Czy dziedzic majątku Baskerville'ów powinien obawiać się o swoje życie? Sprawą zajmie się detektyw Sherlock Holmes i jego wierny towarzysz Doktor Watson.

A0016819

Informacje szczegółowe

Autor
Arthur Conan Doyle
Wydawca
voxbook.pl
Typ produktu
Audiobook

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.