• Tylko online
  • Nowy
voxbook_pl voxbook_pl

Ebook


Pasieka Dredziarza

Kod produktu: A0010369

29,90 zł
Brutto
Autor: Ewa Piątek, Paweł Piątek
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie

Ilość stron: 299
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

To nie jest książka o życiu pszczół ani poradnik pszczelarza. A jednak dowiecie się z niej, jak złapać rójkę, kiedy jest odpowiedni moment na pierwsze miodobranie i czy można częstować pszczoły ciastem.

„Pasieka Dredziarza” to miejsce na ziemi, w którym hygge zaistniało w praktyce.

Ta książka to opowieść o realizowaniu marzeń. O życiu w rytmie afrykańskich bębnów i realizowanej każdego dnia filozofii slow life, o ekomacierzyństwie, o rodzinie, wreszcie o miłości do przyrody i do świata, którego trzeba być częścią, a nie pępkiem.

To opowieść ludzi, którzy wybrali wieś zamiast miasta. Jak wszyscy przeżywają swoje wzloty i potknięcia, mierzą się z konsekwencjami życiowych decyzji. Ale jak mało kto mogą Wam sporo opowiedzieć o pracowitych pszczołach - fascynującym przykładzie doskonale zorganizowanej społeczności i zarazem niezastąpionych producentach „jadalnego złota”.

Ewa i Paweł Piątek. On: pszczelarz-pracoholik, dredziarz, djembefola. Pasjonat świnek morskich, wielbiciel antyków i staroci. Pszczelarstwem zajmuje się od 20 lat. Ona: od niedawna mama. W kilka dni spakowała zawartość kawalerki w centrum miasta, by radykalnie zmienić otoczenie i styl życia. Nauczyła się, że wychodząc na spacer do lasu można zostawić telefon w domu, bo świat się nie zawali.

A0010369

Informacje szczegółowe

Autor
Ewa Piątek,Paweł Piątek
Wydawca
Wydawnictwo Poznańskie
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
6c62bd6cb0459fdd8151
Tematy
Literatura piękna / Proza polska, Historia / Biografie. Autobiografie / Pozostałe, Literatura piękna / Literatura faktu, Proza fabularna / Proza – dodatkowe cechy wyróżniające, Historia i archeologia / Historia, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie, Kwalifikatory miejsca / Europa / Europa Wschodnia / Polska

Szczegółowe referencje