Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Audiobook


Służące

Kod produktu: A00651

32,00 zł
Brutto
Autor: Kathryn Stockett
Lektor: Anna Seniuk, Anna Guzik, Karolina Gruszka
Tlumaczenie: Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Wydawnictwo: Media Rodzina

Czas trwania: 1090 min
Formaty: mp3
Ilość

Służące to świetnie napisana książka, pełna humoru i nadziei. Choć jej akcja toczy się w latach 60. ubiegłego wieku na amerykańskim Południu, a temat segregacji rasowej wydaje się istotnym wątkiem, jest to jednak też zarazem ponadczasowa i uniwersalna opowieść o ograniczeniach, którym wszyscy podlegamy i które pragniemy znieść. Kathryn Stockett stworzyła trzy wspaniałe kobiece bohaterki, a w ich role wcieliły się znakomite aktorki: Anna Seniuk, Anna Guzik oraz Karolina Gruszka.

A00651

Informacje szczegółowe

Autor
Kathryn Stockett
Tłumaczenie
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Tytuł oryginalny
The Help
Lektor
Anna Seniuk,Anna Guzik,Karolina Gruszka
Wydawca
Media Rodzina
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Audiobook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
4b46a0918d02ac03e4e8
Tematy
Literatura piękna, Proza fabularna / Proza literacka / Współczesna proza literacka, Proza fabularna / Literatura historyczna, Proza fabularna / Proza literacka, Proza fabularna / Proza literacka / Klasyka literatury pięknej, Proza fabularna / Thrillery i suspens, Kwalifikatory miejsca / Ameryki / Ameryka Północna (USA i Kanada) / Stany Zjednoczone Ameryki (USA) / Stany Południowe / Stany Południowe – południowo-centralno-wschodnie / Missisipi, Kwalifikatory chronologiczne / od ok. 1500 do dzisiaj / XX wiek (ok. 1900–1999) / 2. poł. XX wieku (ok. 1950–1999) / ok. 1960–1969, Beletrystyka
Download Format Type
mp3_in_zip

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.