Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Pikantne historie dla pendżabskich wdów

Kod produktu: A002

34,99 zł
Brutto
Autor: Balli Kaur Jaswal
Tlumaczenie: Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
Wydawnictwo: Czarna Owca

Ilosc stron: 408
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Przezabawna, podnosząca na duchu powieść o spotkaniu Wschodu z Zachodem.

Nikki, córka indyjskich imigrantów, jest barmanką w Zachodnim Londynie. Do tej pory dystansowała się od tradycyjnej sikhijskiej społeczności i wolała bardziej niezależny (czyli zachodni) styl życia. Kiedy popada w finansowe tarapaty, podejmuje pracę nauczycielki kreatywnego pisania w ośrodku w samym sercu zamkniętej londyńskiej społeczności imigrantów z Pendżabu.

Wskutek nieporozumienia sikhijskie wdowy, które zapisały się na kurs, chcą poznać podstawy pisania i czytania po angielsku, a nie zgłębić sztukę pisania krótkich form. Jednak Nikki szybko orientuje się, że jej kursantki to nie tylko skromne wdowy, które spędziły życie w cieniu ojców, braci i mężów. Nikki uczy je, jak wyrazić zamknięte w nich historie, przez co uwalnia nieoczekiwaną i ekscytującą twórczą siłę kobiet.

Kiedy plotki wdów rzucają szokujące światło na śmierć młodej żony – nowoczesnej kobiety takiej jak Nikki – i kiedy wśród przyjaciółek rozchodzą się niektóre z erotycznych opowieści z zajęć, wybucha skandal, który stwarza zagrożenie dla wszystkich.

A002

Informacje szczegółowe

Autor
Balli Kaur Jaswal
Tłumaczenie
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
Tytuł oryginalny
Erotic Stories for Punjabi Widows
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
1
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
8c38e8185034e6addf6d
Tematy
Literatura piękna / Powieść obyczajowa i dramat, Proza fabularna / Proza literacka, Proza fabularna / Proza erotyczna, Proza fabularna / Proza literacka / Współczesna proza literacka, Proza fabularna / Proza literacka / Klasyka literatury pięknej, Proza fabularna / Romans / Romans współczesny, Kwalifikatory miejsca / Europa / Europa Zachodnia / Zjednoczone Królestwo, Wielka Brytania / Anglia / Południowo-wschodnia Anglia / London, Greater London, Kwalifikatory językowe / Języki indoeuropejskie / Języki germańskie i skandynawskie / Angielski, Kwalifikatory chronologiczne / od ok. 1500 do dzisiaj / XXI wiek (ok. 2000–2100) / 1. poł. XXI wieku (ok. 2000–2050) / ok. 2010–2019, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Związane z konkretnymi grupami społecznymi i kulturami / Związane z mniejszościami i grupami etnicznymi / Związane z azjatyckimi mieszkańcami Ameryki, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Tylko dla dorosłych, Beletrystyka obyczajowa
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.