• Tylko online
  • Nowy
voxbook_pl voxbook_pl

Ebook


Pikantne historie dla pendżabskich wdów

Kod produktu: A002

34,99 zł
Brutto
Autor: Balli Kaur Jaswal
Tlumaczenie: Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
Wydawnictwo: Czarna Owca

Ilość stron: 408
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Przezabawna, podnosząca na duchu powieść o spotkaniu Wschodu z Zachodem.

Nikki, córka indyjskich imigrantów, jest barmanką w Zachodnim Londynie. Do tej pory dystansowała się od tradycyjnej sikhijskiej społeczności i wolała bardziej niezależny (czyli zachodni) styl życia. Kiedy popada w finansowe tarapaty, podejmuje pracę nauczycielki kreatywnego pisania w ośrodku w samym sercu zamkniętej londyńskiej społeczności imigrantów z Pendżabu.

Wskutek nieporozumienia sikhijskie wdowy, które zapisały się na kurs, chcą poznać podstawy pisania i czytania po angielsku, a nie zgłębić sztukę pisania krótkich form. Jednak Nikki szybko orientuje się, że jej kursantki to nie tylko skromne wdowy, które spędziły życie w cieniu ojców, braci i mężów. Nikki uczy je, jak wyrazić zamknięte w nich historie, przez co uwalnia nieoczekiwaną i ekscytującą twórczą siłę kobiet.

Kiedy plotki wdów rzucają szokujące światło na śmierć młodej żony – nowoczesnej kobiety takiej jak Nikki – i kiedy wśród przyjaciółek rozchodzą się niektóre z erotycznych opowieści z zajęć, wybucha skandal, który stwarza zagrożenie dla wszystkich.

A002

Informacje szczegółowe

Autor
Balli Kaur Jaswal
Tłumaczenie
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik
Tytuł oryginalny
Erotic Stories for Punjabi Widows
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
1
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
8c38e8185034e6addf6d
Tematy
Literatura piękna / Powieść obyczajowa i dramat, Proza fabularna / Proza literacka, Proza fabularna / Proza erotyczna, Proza fabularna / Proza literacka / Współczesna proza literacka, Proza fabularna / Proza literacka / Klasyka literatury pięknej, Proza fabularna / Romans / Romans współczesny, Kwalifikatory miejsca / Europa / Europa Zachodnia / Zjednoczone Królestwo, Wielka Brytania / Anglia / Południowo-wschodnia Anglia / London, Greater London, Kwalifikatory językowe / Języki indoeuropejskie / Języki germańskie i skandynawskie / Angielski, Kwalifikatory chronologiczne / od ok. 1500 do dzisiaj / XXI wiek (ok. 2000–2100) / 1. poł. XXI wieku (ok. 2000–2050) / ok. 2010–2019, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Związane z konkretnymi grupami społecznymi i kulturami / Związane z mniejszościami i grupami etnicznymi / Związane z azjatyckimi mieszkańcami Ameryki, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Tylko dla dorosłych, Beletrystyka obyczajowa

Szczegółowe referencje