Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Taniec młynarza

Kod produktu: A00320

29,99 zł
Brutto
Autor: Winston Graham
Tlumaczenie: Tomasz Wyżyński
Wydawnictwo: Czarna Owca
Seria: Dziedzictwo Rodu Poldarków
Ilosc stron: 512
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Kornwalia, 1812–1813

W nowym roku rodzina Poldarków z Nampary staje wobec wielu nieoczekiwanych wyzwań. Ross i Demelza dostają niepokojące nowiny. Clowance, która niedawno wróciła do Kornwalii po triumfach w Londynie, przekonuje się, że jej romans ze Stephanem Carringtonem jest nie tylko źródłem szczęścia, lecz również goryczy.

Trwa wojna w Hiszpanii, a sytuacja polityczna Wielkiej Brytanii z każdym dniem jest coraz bardziej niejasna. Poldarkowie i Warlegganowie wkraczają w nową, burzliwą epokę, równie skomplikowaną i zmienną jak kroki tańca młynarza...

A00320

Informacje szczegółowe

Autor
Winston Graham
Tłumaczenie
Tomasz Wyżyński
Tytuł oryginalny
The Miller's Dance
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
1
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
84e256a61950f44044f0
Tematy
Proza fabularna / Literatura historyczna, Proza fabularna / Romans / Romans historyczny, Proza fabularna / Sagi rodzinne, Proza fabularna / Proza literacka / Współczesna proza literacka, Kwalifikatory miejsca / Europa / Europa Zachodnia / Zjednoczone Królestwo, Wielka Brytania / Anglia / Anglia Południowo-Zachodnia / Kornwalia, Kwalifikatory chronologiczne / od ok. 1500 do dzisiaj / XIX wiek (ok. 1800–1899), Beletrystyka historyczna
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.