• Tylko online
  • Nowy
voxbook_pl voxbook_pl

Ebook


Pozorność

Kod produktu: A008140

25,90 zł
Brutto
Autor: Natalia Nowak-Lewandowska
Wydawnictwo: Replika

Ilość stron: 256
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Już nic nie miało znaczenia, bo właśnie w tej chwili jej życie się skończyło. Życie i małżeństwo, które okazało się tak bardzo koszmarne, tak zakłamane, że już sama nie wiedziała, czy chociaż przez chwilę rzeczywiście było prawdziwe.

Historia dwojga młodych ludzi, którzy po krótkiej znajomości postanawiają się pobrać, rozstając się jednocześnie z wcześniejszymi partnerami. Wkrótce po ślubie Piotr zaczyna być agresywny. Kiedy dochodzi do pierwszego poronienia, otwarcie obwinia Ankę o tę sytuację. Kobieta pod wpływem szoku przechodzi krótkie załamanie nerwowe, podczas którego traci kontakt z rzeczywistością.

Pozorność to doskonałe studium kobiety, która zostaje poddana przemocy psychicznej i fizycznej. Uzależniona od tego, który kiedyś przyrzekał ją kochać i chronić, teraz zaczyna kroczyć na krawędzi własnego szaleństwa, które nawarstwia się wraz z eskalacją przemocy ze strony ukochanego męża. Natalia Nowak-Lewandowska funduje nam wycieczkę w głąb ludzkiej psychiki, pełną tragizmu, bezlitosną i miejscami nie do przyjęcia. Lektura tej powieści to prawdziwe wyzwanie dla wymagającego czytelnika, bo zderzenie się z przedstawionym światem nie jest pozorne, dotyka najgłębszych zakamarków ludzkiej duszy.

 Polecam. Agnieszka Lingas-Łoniewska

A008140

Informacje szczegółowe

Autor
Natalia Nowak-Lewandowska
Wydawca
Replika
Miejsce publikacji
Zakrzewo
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
94bd284b2db63b564d15
Tematy
Literatura piękna / Literatura kobieca / Pozostałe, Literatura piękna / Powieść obyczajowa i dramat, Proza fabularna / Proza literacka, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Konkretne grupy docelowe / Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Szczegółowe referencje