Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Wyspa Skarbów

Kod produktu: A00516

25,00 zł
Brutto
Autor: Robert Louis Stevenson
Tlumaczenie: Andrzej Polkowski
Wydawnictwo: Media Rodzina

Ilosc stron: 240
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Kto nie zna historii młodego chłopca Jima Hawkinsa i piratów poszukujących ukrytego skarbu? Powstała w XIX wieku Wyspa skarbów to jedna z najbardziej znanych powieści przygodowych, od lat ciesząca się niesłabnącym powodzeniem. Nakładem wydawnictwa Media Rodzina Wyspa skarbów ukazuje się w nowym, uwspółcześnionym przekładzie Andrzeja Polkowskiego, znakomitego tłumacza, znanego m.in. z przekładów Opowieści wigilijnej, Księgi dżungli, Opowieści z Narnii czy cyklu o Harrym Potterze. Wydanie jest przepięknie ilustrowane przez Roberto Innocentiego, laureata Nagrody im. Hansa Christiana Andersena. Tworzone z dużą dbałością o detale ilustracje włoskiego artysty znakomicie oddają klimat powieści, pełnej zagadek i tajemnic, ale również humoru. Te wyjątkowe dzieła, które wzbudzą zachwyt zarówno u młodszych, jak i dorosłych odbiorców, przeniosą czytelników w świat pirackich wypraw, odkrywania nieznanych lądów i poszukiwania ukrytego skarbu.

A00516

Informacje szczegółowe

Autor
Robert Louis Stevenson
Tłumaczenie
Andrzej Polkowski
Tytuł oryginalny
Treasure Island
Wydawca
Media Rodzina
Wydanie
wydanie 1
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
de1676c1f83e88d03fcf
Tematy
Dla dzieci / Literatura dziecięca / Powieści przygodowe / Dla chłopców, Proza fabularna / Proza literacka / Klasyka literatury pięknej, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Literatura dla dzieci i młodzieży / Klasyczna beletrystyka dla dzieci i młodzieży, Publikacje dla dzieci i młodzieży, edukacja / Materiały edukacyjne / Edukacja – język, literatura, pisanie i czytanie / Edukacja – pierwszy język (ojczysty) / Edukacja – pierwszy język (ojczysty) – doskonalenie umiejętności czytania i pisania, Języki i językoznawstwo / Nauka języków / Materiały do nauki jezyków obcych / Książki w opracowaniu dla osób uczących się języków, Proza fabularna / Proza literacka / Współczesna proza literacka, Proza fabularna / Proza literacka, Kwalifikatory językowe / Języki indoeuropejskie / Języki germańskie i skandynawskie / Angielski, Kwalifikatory celów edukacyjnych / Kursy i certyfikaty językowe / Egzaminy i certyfikaty w nauczaniu języka angielskiego, Kwalifikatory grup docelowych i okolicznościowe / Wiek / poziom grupy docelowej / Od ok. 7 lat, Książki dla dzieci
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.