Audiobooki
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Audiobook


Cztery i pół minuty

Kod produktu: A0016841

24,90 zł
Brutto

Autor: Miłogost Reczek
Lektor: Miłogost Reczek
Wydawnictwo: V.O. Miłogost Reczek

Czas trwania: 582 min
Formaty: mp3


Posłuchaj fragmentu>>
Pobierz fragment MP3

Ilość

Już za kilka minut, gdy skończy palić swojego ostatniego papierosa, K. - alkoholik, hazardzista i życiowy bankrut - sięgnie dna. Ale myli się ten, kto twierdzi, że z dna wszystkie drogi prowadzą w górę... Dla K. upadek to początek deliryczno-groteskowej podróży przez podświat, przez przerażającą, ale i pełną czarnego humoru rzeczywistość warszawskich wykolejeńców, przez podziemia i i tunele Dworca Centralnego.

Debiutancka powieść Miłogosta Reczka, ożywiona interpretacją autora, jednego z najlepszych polskich aktorów głosowych, to audiobookowy tour de force. Ponura, pokrętna opowieść, w której naturalizm miesza się z liryzmem, a z ohydy i obsceniczności zdegenerowanego podziemnego świata przebija potrzeba wspólnoty, przyjaźni i miłości.

A0016841

Informacje szczegółowe

Autor
Miłogost Reczek
Lektor
Miłogost Reczek
Wydawca
V.O. Miłogost Reczek
Typ produktu
Audiobook

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.