Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Audiobook


Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły mp3 download

Kod produktu: A00598

35,00 zł
Brutto
Autor: Adele Faber, Elaine Mazlish
Tlumaczenie: Beata Horosiewicz, Mariola Więznowska
Wydawnictwo: Media Rodzina

Formaty: mp3


Posłuchaj fragmentu>>
Ilość

Bestseller o wychowaniu w wersji audio. Praktyczne ćwiczenia i wskazówki ułatwiające opanowanie sztuki komunikowania się z dziećmi (i nie tylko z nimi) sprawiają, że audiobook jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby lepiej rozumieć i mądrzej kochać dzieci oraz być przez nie kochanym i rozumianym. Czyta Paulina Holtz.

Adele Faber
A00598

Informacje szczegółowe

Autor
Adele Faber,Elaine Mazlish
Tłumaczenie
Beata Horosiewicz,Mariola Więznowska
Tytuł oryginalny
How to Talk So Kids Will Listen & Listen So Kids Will Talk
Wydawca
Media Rodzina
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Audiobook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
a3c9d585919482d93af0
Tematy
Społeczeństwo i nauki społeczne / Psychologia / Psychologia dziecięca i rozwojowa, Społeczeństwo i nauki społeczne / Psychologia / Psychologia rodzinna, Społeczeństwo i nauki społeczne / Pedagogika / Edukacja domowa, Rodzice i dzieci
Download Format Type
mp3_in_zip

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.