Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Anatomia miłości - nowe spojrzenie

Kod produktu: A00883

37,91 zł
Brutto
Autor: Helen E. Fisher
Tlumaczenie: Adam Bukowski, Jacek Środa
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Poradnik psychologiczny
Ilosc stron: 560
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

NOWE, ZAKTUALIZOWANE WYDANIE ŚWIATOWEGO BESTSELLERA.

Pierwsze wydanie Anatomii miłości ukazało się ponad dwadzieścia lat temu i szybko stało się nie tylko bestsellerem, ale i klasyczną książką dotyczącą seksualności człowieka. Fisher dalej jednak prowadziła swoje pionierskie badania nad pożądaniem, miłością romantyczną, przywiązaniem i zdradą, a ich owocem jest ta książka.

Anatomia miłości – nowe spojrzenie, dzieło na wskroś nowoczesne i wybitne, pozwala prześledzić historię życia rodzinnego człowieka od początku istnienia gatunku po czasy współczesne. Znajdziemy tu omówienie „spojrzenia kopulacyjnego” i innych wrodzonych sztuczek w zakresie uwodzenia; najnowsze dane dotyczące powodów, dla których zakochujemy się w tej a nie innej osobie; nowe informacje na temat cudzołóstwa, uzależnienia od miłości, doboru płciowego i wyboru partnera; nowe hipotezy dotyczące zarówno wpływu chemii mózgu na osobowość i podejście do miłości romantycznej, jak współczesnych wzorów randkowania; historię wzlotu – i upadku – podwójnych standardów seksualnych; i wiele innych zagadnień skrupulatnie przestudiowanych przez autorkę. Relacjom z badań naukowych towarzyszą opowieści o prawdziwych kobietach, mężczyznach i władzy. Fisher nazwana została ostatnią optymistką w Ameryce – i optymistyczne jest przesłanie tej książki: mimo że świat wciąż się zmienia, człowiek nieustannie dąży do miłości.

A00883

Informacje szczegółowe

Autor
Helen E. Fisher
Tłumaczenie
Adam Bukowski,Jacek Środa
Tytuł oryginalny
Anatomy of Love
Wydawca
Rebis
Wydanie
wydanie I e-book
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
f9e140073465c0eb68ff
Tematy
Społeczeństwo i nauki społeczne / Socjologia i antropologia / Socjologia, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Socjologia i etyka / Seks, seksualność – aspekt społeczny, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki / Randki, związki, mieszkanie razem, małżeństwo – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki / Seks i seksualność – poradniki, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Grupy społeczne / Gender studies (teoria płci), Społeczeństwo i nauki społeczne / Psychologia / Psychologia zachowań seksualnych, Społeczeństwo i nauki społeczne / Socjologia i antropologia / Socjologia / Socjologia rodziny i relacji międzyludzkich, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki / Separacja i rozwód – poradniki, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Kulturoznawstwo i medioznawstwo / Kulturoznawstwo / Historia idei, Historia i archeologia / Historia / Wydarzenia i tematy historyczne / Historia społeczna i kulturalna, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady / Psychologia popularna, Poradniki psychologiczne
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.