Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Kontrakt płci

Kod produktu: A00271

34,99 zł
Brutto
Autor: Carole Pateman
Tlumaczenie: Jarosław Mikos
Wydawnictwo: Czarna Owca
Seria: Biblioteka Kongresu Kobiet
Ilosc stron: 320
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Carole Pateman rzuca wyzwanie przyjętym interpretacjom – formułowanym zarówno na prawicy, jak i na lewicy – „umów”, jakie zawieramy w życiu codziennym: umowy małżeńskiej, umowy dotyczącej zatrudnienia, umowy, której przedmiotem jest świadczenie usług seksualnych (prostytucja) oraz od niedawna pojawiających się umów dotyczących tzw. macierzyństwa zastępczego. Na nowo definiuje fundamentalne problemy polityczne dotyczące wolności jednostki, wspólnoty i podporządkowania.

Kontrakt płci w przekładzie Jarosława Mikosa to kolejny tom w serii Biblioteka Kongresu Kobiet, opatrzony wstępem Ewy Majewskiej.

A00271

Informacje szczegółowe

Autor
Carole Pateman
Tłumaczenie
Jarosław Mikos
Tytuł oryginalny
THE SEXUAL CONTRACT
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
wydanie 1
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
f21fdd40e40af4a89a5f
Tematy
Nauki społeczne / Pozostałe, Społeczeństwo i nauki społeczne / Polityka i administracja / Politologia, Społeczeństwo i nauki społeczne / Polityka i administracja / Ustroje i instytucje polityczne, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Grupy społeczne / Gender studies (teoria płci) / Gender studies – dziewczęta i kobiety / Feminizm, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Grupy społeczne / Gender studies (teoria płci), Społeczeństwo i nauki społeczne / Polityka i administracja / Ustroje i instytucje polityczne / Konstytucja, rząd i państwo, Feminizm
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.