Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Zapiski podglądacza

Kod produktu: A00458

27,99 zł
Brutto
Autor: Gay Talese
Tlumaczenie: Piotr Kaliński
Wydawnictwo: Czarna Owca

Ilosc stron: 240
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Gay Talese, dziennikarz i autor książek o życiu seksualnym Amerykanów, dostaje tajemniczy list. Właściciel motelu w Kolorado wyjawia w nim, że od lat podgląda życie intymne swoich gości i zapisuje wnioski z obserwacji. Podglądacz namawia Talese’a, żeby skorzystał z jego dzienników przy pisaniu kolejnej książki. Zaintrygowany dziennikarz leci do Kolorado, by potwierdzić prawdziwość tej niesłychanej historii. Po lekturze obszernych zapisków podglądacza stwierdza, że doskonale dokumentują one, jak zmieniały się seksualne zachowania Amerykanów. Jednak Talese nie upublicznia dzienników, ponieważ ich autor chce pozostać anonimowy. Dzisiaj, 35 lat później, Gerald Foos zdecydował się ujawnić swoją tożsamość, a Gay Talese napisał o nim fascynującą książkę, która pozwala czytelnikowi zajrzeć tam, gdzie nigdy nie miałby szans dotrzeć. 

Gay Talese
A00458

Informacje szczegółowe

Autor
Gay Talese
Tłumaczenie
Piotr Kaliński
Tytuł oryginalny
The Voyeur's Motel
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
1
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
a300f02a50d6470926cc
Tematy
Literatura piękna / Literatura faktu, Społeczeństwo i nauki społeczne / Psychologia / Psychologia zachowań seksualnych, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Przemysł i usługi / Działalność usługowa, Społeczeństwo i nauki społeczne / Socjologia i antropologia / Socjologia, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Socjologia i etyka / Seks, seksualność – aspekt społeczny, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Socjologia i etyka / Problemy i debaty etyczne, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Kulturoznawstwo i medioznawstwo / Kulturoznawstwo / Kultura popularna, Kwalifikatory miejsca / Ameryki / Ameryka Północna (USA i Kanada) / Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Literatura faktu
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.