Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Walden

Kod produktu: A00863

33,90 zł
Brutto
Autor: Henry David Thoreau
Tlumaczenie: Halina Cieplińska
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Varia
Ilosc stron: 344
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Biblia wszystkich ekologów i ekoentuzjastów!

Książka, która zmieniła sposób patrzenia na otaczający nas świat.

Walden, czyli życie w lesie to arcydzieło amerykańskiej literatury będące zapisem eksperymentu Thoreau, który przez ponad dwa lata żył samotnie nad stawem Walden w stanie Massachusetts. Eseje są pochwałą życia świadomego, prostego i surowego, w bliskim kontakcie z przyrodą. Walden ogromną popularność zdobył dopiero w latach sześćdziesiątych XX wieku, kiedy sięgnęła po niego amerykańska młodzież walcząca z konformizmem i obyczajowością mieszczańską. Zawarte w książce tezy i rozważania pozostają aktualne, szczególnie teraz, gdy ekologiczny styl życia jest coraz ważniejszy dla nas wszystkich.

A00863

Informacje szczegółowe

Autor
Henry David Thoreau
Tłumaczenie
Halina Cieplińska
Tytuł oryginalny
Walden, or Life in the Woods
Wydawca
Rebis
Wydanie
wydanie I e-book
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
896706d28ad0fcea106f
Tematy
Lifestyle, hobby i rozrywka / Publikacje popularne – przyroda, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Eseistyka literacka, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Antologie, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Literaturoznawstwo i krytyka literacka, Historia i archeologia / Historia, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Wspomnienia, Filozofia i religia / Filozofia / Historia filozofii, tradycje filozoficzne / Filozofia nowożytna – od XIX wieku, Geografia, nauki o ziemi, środowisko, planowanie przestrzeni / Środowisko naturalne / Ekologia stosowana, Filozofia i religia / Filozofia / Historia filozofii, tradycje filozoficzne / Filozofia nowożytna – od XIX wieku / Fenomenologia i egzystencjalizm, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie / Autobiografie, Kwalifikatory miejsca / Ameryki / Ameryka Północna (USA i Kanada) / Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Eseje
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.