Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole

Kod produktu: A00730

23,21 zł
Brutto
Autor: Adele Faber, Elaine Mazlish
Tlumaczenie: Beata Horosiewicz
Wydawnictwo: Media Rodzina

Ilosc stron: 256
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Autorki przedstawiają konkretne przykłady zachowań i język, który jest tak ważny w procesie nauczania. Pokazują rodzicom i nauczycielom, jak wspólnie pomagać dzieciom w rozwiązywaniu problemów, jak motywować dzieci do nauki i osiągania sukcesów w szkole.

Adele Faber
A00730

Informacje szczegółowe

Autor
Adele Faber,Elaine Mazlish
Tłumaczenie
Beata Horosiewicz
Tytuł oryginalny
How to talk so kids can learn at home and in school
Wydawca
Media Rodzina
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
d62c910cdd1d819c08f0
Tematy
Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzicielstwo – poradniki / Opieka nad dzieckiem i wychowanie – poradniki, Społeczeństwo i nauki społeczne / Pedagogika / Techniki nauczania i pracy z uczniem, Poezja, dramat, literatura faktu i literaturoznawstwo / Biografie i literatura faktu / Biografie, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzicielstwo – poradniki, Psychologia
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.