Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Być kobietą i nie zwariować

Kod produktu: A001034

29,90 zł
Brutto
Autor: Katarzyna Miller, Monika Pawluczuk
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Poradnik psychologiczny
Ilosc stron: 296
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Życie niesie ze sobą wiele problemów. Zwłaszcza życie współczesnej kobiety.

Jak sobie z nimi poradzić i... nie zwariować? Pomoże ci w tym Katarzyna Miller.

Każdego dnia kobiety zadają sobie pytania: Jak być szczęśliwą? Jak być pewną siebie? Jak nie być ofiarą? Jak pogodzić życie rodzinne z pracą zawodową?

W bestsellerowej książce Być kobietą i nie zwariować znajdziesz przykłady najbardziej typowych problemów, z którymi zmagają się kobiety: własnej tożsamości, relacji z partnerem oraz samooceny. Szczególne miejsce zajmuje bolączka wielu kobiet - jak pokochać samą siebie.

Nowatorska forma – zapis warsztatów psychoterapeutycznych z udziałem kilkunastu kobiet, da ci poczucie współuczestnictwa. Zrozumiesz też, że nie jesteś w swoich problemach osamotniona.

To najlepsza książka dla kobiet poszukujących szczęścia... w sobie.

A001034

Informacje szczegółowe

Autor
Katarzyna Miller,Monika Pawluczuk
Wydawca
Rebis
Wydanie
wydanie I e-book
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
3bb64ff8ceaced195fe9
Tematy
Poradniki / Ciało. Umysł. Dusza / Psychologia i rozwój osobisty, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki / Seks i seksualność – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki / Randki, związki, mieszkanie razem, małżeństwo – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki / Życie w pojedynkę – problemy i porady jak żyć bez partnera/partnerki, Poradniki psychologiczne
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.