Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Wielkość wewnętrzna

Kod produktu: A001098

33,90 zł
Brutto
Autor: Stephen R. Covey
Tlumaczenie: Agnieszka Jacewicz
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Poradniki psychologiczne
Ilosc stron: 232
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Zbiór ponadczasowych zasad Stephena R. Coveya – autora bestsellerowych 7 nawyków skutecznego działania – który uczy, jak osiągnąć szczęście i pełnię życia dzięki wielkości wewnętrznej.

Wielu z nas przytłaczają codzienne życiowe zmagania. Stephen R. Covey uważał, że żyć można na dwa sposoby: kierując się wielkością wewnętrzną bądź zewnętrzną. Cechy składające się na tę pierwszą – uczciwość, odpowiedzialność oraz konstruktywność działań – same w sobie są wartościami i mają o wiele większe znaczenie niż powierzchowne korzyści płynące z wielkości zewnętrznej.

Rady Stephena R. Coveya niezmiennie inspirują niezliczonych czytelników. W tej pośmiertnie wydanej książce autor przedstawia dwanaście dźwigni sukcesu opartego na wielkości wewnętrznej i wyjaśnia, jak dzięki nim możemy sprawić, że nasze życie stanie się naprawdę wspaniałe.

A001098

Informacje szczegółowe

Autor
Stephen R. Covey
Tłumaczenie
Agnieszka Jacewicz
Tytuł oryginalny
Primary Greatness
Wydawca
Rebis
Wydanie
wydanie I e-book
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
f916a2a14fd5832a7aee
Tematy
Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady / Poradnictwo zawodowe, sukces i kariera, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Biznes i zarządzanie / Zarządzanie i techniki zarządzania / Przywództwo i motywacja w zarządzaniu, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Biznes i zarządzanie / Biuro i miejsce pracy, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady / Psychologia popularna, Ekonomia, finanse, biznes i zarządzanie / Biznes i zarządzanie, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady, Poradniki psychologiczne
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.