Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Audiobook


Być parą i nie zwariować

Kod produktu: A001160

34,90 zł
Brutto
Autor: Katarzyna Miller, Andrzej Gryżewski
Lektor: Magdalena Schejbal, Janusz Zadura
Wydawnictwo: Rebis
Seria: Poradniki psychologiczne
Czas trwania: 509 min
Formaty: mp3


Posłuchaj fragmentu>>
Ilość

Szczęśliwe życie we dwoje. To możliwe!

Większość ludzi postrzega udany związek jako jeden z filarów szczęśliwego życia. Jednak życie we dwoje, mimo że wymarzone, niesie ze sobą dziesiątki problemów i dylematów.

Jak pogodzić pragnienia, nawyki i życiowe cele dwóch osób? Czy namiętność może trwać wiele lat? W jaki sposób pielęgnować swoją indywidualność, tworząc jednocześnie szczęśliwą parę? Czy związek to romans czy sojusz? Co jest ważniejsze: rozsądek czy uczucia? Czy zdrada zawsze oznacza koniec związku?

Dwoje cenionych terapeutów – psycholożka Katarzyna Miller i seksuolog Andrzej Gryżewski – w książce Być parą i nie zwariować zmierzy się nie tylko z tymi, ale również z wieloma innymi, najczęściej występującymi w związkach problemami oraz dylematami i spróbuje znaleźć najlepszy sposób, by je rozwiązać.

A001160

Informacje szczegółowe

Autor
Katarzyna Miller,Andrzej Gryżewski
Lektor
Magdalena Schejbal,Janusz Zadura
Wydawca
Rebis
Miejsce publikacji
Poznań
Języki
polski
Typ produktu
Audiobook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
44b74b045c9e54a8d7b2
Tematy
Poradniki / Ciało. Umysł. Dusza / Psychologia i rozwój osobisty, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki / Seks i seksualność – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki / Randki, związki, mieszkanie razem, małżeństwo – poradniki, Poradniki psychologiczne
Download Format Type
mp3_in_zip

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.