Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Coaching zdrowia. Twoje życie w twoich rękach

Kod produktu: A0025111

24,90 zł
Brutto
Autor: Monika Zubrzycka-Nowak, Katarzyna Rybczyńska
Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Ilosc stron: 160
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Szlachetne zdrowie… Doceniajmy je, pamiętając jednocześnie, że zdrowie to nie tylko „brak choroby”, ale także nasz dobrostan emocjonalny, mentalny i duchowy. Autorki stawiają przed nami szereg pytań, na które sami sobie musimy szczerze odpowiedzieć. To pierwszy krok do tego, by uporządkować wszystkie ważne w naszym życiu obszary.

Książka stanowi znakomity materiał do pracy nad samorozwojem oraz nad aspektami psychiki, powodującymi różnego rodzaju dolegliwości fizyczne. To doskonały przewodnik zarówno dla wszystkich, którzy samodzielnie pragną zadbać o dobre samopoczucie, jak i dla profesjonalistów – coachów, trenerów oraz psychologów i psychoterapeutów.

A0025111

Informacje szczegółowe

Autor
Monika Zubrzycka-Nowak,Katarzyna Rybczyńska
Wydawca
GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Miejsce publikacji
Sopot
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
52f75f351ae42fa95d0b
Tematy
Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.