Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Tak to robią wspaniali rodzice.

Kod produktu: A0010

19,99 zł
Brutto
Autor: Erica Reischer
Tlumaczenie: Katarzyna Misiak
Wydawnictwo: Czarna Owca

Ilosc stron: 240
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

75 prostych rad, jak wychować szczęśliwe dziecko

Tak to robią wspaniali rodzice. 75 rad, jak wychować szczęśliwe dziecko. To 75 skondensowanych rad, przystępnych i łatwych do zastosowania na co dzień. To mapa, po którą będziesz sięgać zawsze, gdy poczujesz się zagubiony.

Psycholog Erica Reischer, bazując na latach badań i własnym rodzicielskim doświadczeniu, zebrała cenne wskazówki dotyczące wychowania dzieci z przykładami zaczerpniętymi z życia, pomocnymi technikami i narzędziami, które można zastosować natychmiast.

A0010

Informacje szczegółowe

Autor
Erica Reischer
Tłumaczenie
Katarzyna Misiak
Tytuł oryginalny
What great parents do: 75 Simple Strategies for Raising Kids Who Thrive
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
1
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
b58111022f53d03a8fc4
Tematy
Poradniki / Rodzina i związki / Relacje w rodzinie, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzicielstwo – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Grupy społeczne / Grupy wiekowe i generacje / Grupa wiekowa – dzieci, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzicielstwo – poradniki / Opieka nad dzieckiem i wychowanie – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki / Relacje międzypokoleniowe – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzicielstwo – poradniki / Opieka nad dzieckiem i wychowanie – poradniki / Problemy wieku dojrzewania – poradniki dla rodziców, Poradniki
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.