Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Twój rok na zmianę

Kod produktu: A0029

24,99 zł
Brutto
Autor: Bronnie Ware
Tlumaczenie: Joanna Golik-Skitał
Wydawnictwo: Czarna Owca

Ilosc stron: 200
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Autorka przetłumaczonej na 27 języków, bestsellerowej książki Czego najbardziej żałują umierający tym razem opowiada czytelnikom inspirujące historie, które pomagają żyć lepiej i pełniej. Bronnie Ware podzieliła swoją nową książkę na pięćdziesiąt dwa rozdziały – jeden na każdy tydzień w roku, żeby czytelnik mógł co tydzień czytać fragment i zmieniać swoje życie krok po kroku.

Bronnie Ware
A0029

Informacje szczegółowe

Autor
Bronnie Ware
Tłumaczenie
Joanna Golik-Skitał
Tytuł oryginalny
Your Year for Change
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
1
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
c7f55c09a3e870fb7f4a
Tematy
Poradniki / Ciało. Umysł. Dusza / Psychologia i rozwój osobisty / Życie, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady / Psychologia popularna / Asertywność, motywacja i poczucie własnej wartości i pozytywne nastawienie psychiczne, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Umysł, ciało, duch / Umysł, ciało, duch – teoria i praktyka, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady, Poradniki
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.