• Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Toksyczni rodzice

Kod produktu: A00100

29,99 zł
Brutto
Autor: Susan Forward, Craig Buck
Tlumaczenie: Ryszard Grażyński
Wydawnictwo: Czarna Owca

Ilość stron: 360
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Pacjenci Susan Froward to ludzie, skatowani przez własnych rodziców. Fizycznie bądź psychicznie. Krytykowani, dręczeni okrutnymi żartami, przygniatani winą, napastowani seksualnie, czy... rozpaczliwie ochraniani. Niewielu z nich przed podjęciem terapii zdawało sobie sprawę z tego, że zostali zniszczeni destrukcyjnym wpływem „toksycznych” rodziców, umiejętnie zaszczepiających w dziecku wieczną traumę, poczucie znieważenia i poniżenia. Mają zachwiane poczucie własnej wartości prowadzące do samoniszczących zachowań. Zawsze, nawet niezależnie od faktycznych zasług, czują się bezwartościowi, niezależnie od kochającego partnera – niekochani, niezależnie od życiowego powodzenia – nieprzystosowani. Uczucia te wynikają w znacznej mierze z faktu, że jako dzieci zostali pozbawieni wiary w siebie i wpędzeni w poczucie winy. A stając się dorosłymi, nie potrafią zrzucić tego ciężaru, co odbija się na każdym aspekcie ich życia

A00100

Informacje szczegółowe

Autor
Susan Forward,Craig Buck
Tłumaczenie
Ryszard Grażyński
Tytuł oryginalny
Toxic Parents
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
wyd. 5
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
2eb080c0e02376d7c0fd
Tematy
Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Radzenie sobie z problemami osobistymi i zdrowotnymi / Radzenie sobie z przemocą i molestowaniem, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Socjologia i etyka / Społeczeństwo a przemoc i wykorzystywanie / Przemoc wobec dzieci, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzicielstwo – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzina i związki – poradniki, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady, Społeczeństwo i nauki społeczne / Społeczeństwo i kultura – zagadnienia ogólne / Socjologia i etyka / Społeczeństwo a przemoc i wykorzystywanie, Społeczeństwo i nauki społeczne / Psychologia, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Rodzina i zdrowie / Rodzicielstwo – poradniki / Opieka nad dzieckiem i wychowanie – poradniki / Problemy wieku dojrzewania – poradniki dla rodziców, Psychologia

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.