Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Strach ucieleśniony

Kod produktu: A00431

44,99 zł
Brutto
Autor: Bessel van der Kolk
Tlumaczenie: Małgorzata Załoga
Wydawnictwo: Czarna Owca
Seria: Terapia Traumy
Ilosc stron: 496
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Książka Bessela van der Kolka jest pozycją szczególną. Stanowi kompendium współczesnej wiedzy na temat traumy, będąc jednocześnie głęboko osobistą, pełną pasji opowieścią o szukaniu dróg pomocy ludziom cierpiącym z powodu traumatycznych przeżyć. Autor – wybitny psychiatra, badacz i klinicysta – zaprasza do zrozumienia traumy i odkrywania kolejnych metod wyzwalania z jej uścisku. Śledzimy zawiłości diagnozy i odkrycia neuronauki. Przypatrujemy się sesjom terapeutycznym i pracy badawczej. Mimo poruszonych tu wstrząsających historii książka pozostawia głęboko humanistyczne, pełne optymizmu przesłanie: niezależnie od tego, w jak okrutne okoliczności rzuci nas życie, możemy zmobilizować w sobie siły nie tylko do przetrwania, ale także do uleczenia ze skutków przytłaczających doświadczeń. Otwartość na osiągnięcia nauki i prawdę doświadczenia, a także ogromne społeczne zaangażowanie Autora, czynią jego dzieło fascynującym poznawczo i niezwykle użytecznym dla praktyki terapeutycznej.

Pozycja dla profesjonalistów pracujących z traumą, dla tych z nas, którzy doświadczyli jej we własnym życiu, i dla wszystkich, którzy pragną zrozumieć drugiego człowieka.

A00431

Informacje szczegółowe

Autor
Bessel van der Kolk
Tłumaczenie
Małgorzata Załoga
Tytuł oryginalny
The Body Keeps the Score
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
1
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
6671f646f0262dabfe95
Tematy
Medycyna i opieka zdrowotna / Specjalizacje medyczne, gałęzie medycyny / Psychiatria, Medycyna i opieka zdrowotna / Specjalizacje medyczne, gałęzie medycyny / Ratownictwo medyczne / Urazy i wstrząs, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady / Psychologia popularna, Społeczeństwo i nauki społeczne / Psychologia, Społeczeństwo i nauki społeczne / Psychologia / Psychofizjologia i neuropsychologia, Społeczeństwo i nauki społeczne / Psychologia / Psychopatologia, Medycyna i opieka zdrowotna / Medycyna – zagadnienia ogólne / Opieka zdrowotna i służba zdrowia / Opieka psychiatryczna, Medycyna i opieka zdrowotna / Specjalizacje medyczne, gałęzie medycyny / Psychologia kliniczna, Psychologia
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.