Audiobooki
  • Tylko online
  • Nowy
Audiobooki Audiobooki

Ebook


Sztuka prostoty

Kod produktu: A00444

24,99 zł
Brutto
Autor: Dominique Loreau
Tlumaczenie: Joanna Sobotnik
Wydawnictwo: Czarna Owca

Ilosc stron: 256
Formaty: EPUB, MOBI


Przeczytaj fragment >>
Pobierz fragment epub/mobi
Ilość

Prowadząc skromniejsze życie wzbogacasz swoją egzystencję. Współczesne społeczeństwo konsumpcyjne twierdzi coś innego? Nie wierz. Mieszkająca od wielu lat w Japonii Dominique Loreau przyjęła styl życia swojej przybranej ojczyzny. Jest on oparty na zasadzie "mniej znaczy więcej", stosowanej we wszystkich dziedzinach - od spraw materialnych po życie duchowe.

A00444

Informacje szczegółowe

Autor
Dominique Loreau
Tłumaczenie
Joanna Sobotnik
Wydawca
Czarna Owca
Wydanie
wydanie 3
Miejsce publikacji
Warszawa
Języki
polski
Typ produktu
Ebook
Typ zabezpieczenia
WATERMARK
Kod referencyjny
712c4b65295e5f8aec64
Tematy
Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Umysł, ciało, duch / Umysł, ciało, duch – teoria i praktyka, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady / Psychologia popularna / Asertywność, motywacja i poczucie własnej wartości i pozytywne nastawienie psychiczne, Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty / Samodzielne rozwiązywanie problemów, rozwój osobisty i praktyczne porady, Lifestyle, hobby i rozrywka / Utrzymanie domu / Zrób to sam / Zrób to sam – utrzymanie domu, Filozofia i religia / Religie i wierzenia / Aspekty religii / Osobiste świadectwo religijne i publikacje popularyzujące wiarę, Poradniki
Download Format Type
mobi

Szczegółowe referencje

Voxbook.pl to miejsce, w którym koncentrujemy się na zainteresowaniach Polaków. Nieważne czy lubisz czytać książki, czy ich słuchać, u nas znajdziesz wszystko to, co pozwoli Ci rozwijać hobby lub odkrywać nowe pasje. Voxbook.pl to także aplikacja mobilna, nowoczesne narzędzie do czytania e-booków i słuchania audiobooków.

Audiobooki

Czego chciałbyś dzisiaj posłuchać? Tysiące audiobooków zawsze i wszędzie. Oferujemy tysiące audiobooków w formacie mp3. Profesjonalni lektorzy, bestsellery wydawnicze, nagradzani autorzy. Wszystko to znajdziesz w naszej księgarni internetowej. Idealnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem, wypełniają długie jesienne i zimowe wieczory.

Audiobooki - do pobrania to również bardzo wygodna forma zakupu: wystarczy kilka kliknięć, aby cieszyć się nowym tytułem w zaciszu domowym. Audiobooki pozwalają nam rozpłynąć się w świecie wykreowanym przez autora.

Ebooki

Proponujemy ebooki bestsellerowych powieści wszystkich gatunków, poradniki, podręczniki i wiele innych.

Bogata oferta i przystępne ceny z pewnością umożliwią Państwu zakup wymarzonych pozycji. Szeroki wybór e-booków to również szansa dla osób zainteresowanych pozycjami, które często są trudno dostępne stacjonarnie.

W przypadku ebooków nie trzeba się martwić o dodatkowe miejsce w torbie, szczególnie kiedy nasza lektura jest niezwykle gruba. Wystarczy wgrać ją na urządzenie i cieszyć z komfortu czytania w każdych warunkach.